Вход
Регистрация

Новости

22 Апреля 2016 г.

Із Herbalife учасники фітнес-конвенції Nike Women Weekend досягнуть кращих результатів

Компанія Herbalife спільно із зірками спорту розкриє перед учасниками одного з наймасовіших фітнес-заходів України...

Подробнее

22 Апреля 2016 г.

Як забезпечити красу та здоров'я шкіри навесні: поради косметолога

Косметолог міжнародного рівня й експерт Herbalife Юлія Левінсон підготувала до свята весни та краси п'ять порад з догляду за шкірою...

Подробнее

22 Апреля 2016 г.

Компанія Herbalife підсилює свою експертизу у сфері збалансованого харчування й охорони здоров'я

Лос-Анджелес, 4 лютого 2016 р. — Компанія Herbalife, експерт в області продуктів збалансованого...

Подробнее

22 Апреля 2016 г.

Herbalife і Nike розширюють співробітництво у справі популяризації активного способу життя в Україні

Після 10-кілометрової пробіжки центром Києва любителі бігу відновлювали сили за допомогою продуктів...

Подробнее

22 Апреля 2016 г.

Лінія HERBALIFE24 — у міжнародному списку безпечних продуктів спортивного харчування, що не містять допінгу

До Кельнського списку потрапляють лише ті продукти, які пройшли ретельну перевірку на...

Подробнее

22 Апреля 2016 г.

Україна обирає Herbalife: компанія отримала дві нагороди «Вибір року»

Herbalife перемогла у двох номінаціях престижного фестивалю-конкурсу «Вибір року — 2015»: «Дієтичні...

Подробнее

21 Августа 2013 г.

Пищевые волокна обеспечивают многочисленные преимущества для человеческого организма. Они очень полезны:
для сердца. Исследования показали, что потребление большого количества клетчатки, 5 порций фруктов...

Подробнее

22 Апреля 2016 г.

 

 

Компанія Herbalife підсилює свою експертизу у сфері збалансованого харчування й охорони здоров'я

Лос-Анджелес, 4 лютого 2016 р. — Компанія Herbalife, експерт в області продуктів збалансованого харчування, оголосила про призначення на посаду директора з охорони здоров'я та харчування доктора Джона Агвунобі (John Agwunobi). Доктор Агвунобі має великий лікарський і управлінський досвід. Він є одним з найбільш впливових у США керівників у медичній сфері, як у комерційному, так і в державному секторі. Зокрема, у 2005–2007 роках роках Джон Агвунобі був помічником міністра охорони здоров'я і соціальних служб США.

«Ми горді, що доктор Агвунобі приєднався до команди Herbalife. Ми продовжуємо залучати до нашої компанії справжніх лідерів, які дозволяють нам ще ефективніше нести принципи здорового харчування в маси, навчати наших Незалежних Партнерів і їхніх клієнтів по всьому світу», — зазначив Майкл Джонсон, голова ради директорів і головний виконавчий директор Herbalife.

На своїй новій посаді доктор Агвунобі працюватиме майже з трьома сотнями вчених над тим, щоб інтегрувати останні наукові досягнення в розробку продуктів компанії. Відтепер він відповідає за корпоративну філософію збалансованого харчування й освітні проекти, очолює Інститут харчування Herbalife та Науково-консультаційну раду Herbalife. Нагадаємо, що Україну в Науково-консультаційній раді представляє дієтолог і гастроентеролог Олександр Мартинчук.

У період роботи в Міністерстві охорони здоров'я та соціальних служб США доктор Агвунобі займався питаннями профілактики захворювань і популяризації здорового способу життя. Він також курирував роботу Державного центру санітарно-епідемічного нагляду США, Управління начальника медичної служби США та цілої низки державних програм у сфері охорони здоров'я. У недержавному секторі доктор Агвунобі перш за все відомий своєю діяльністю в якості старшого віце-президента та керівника з охорони здоров'я найбільшої у світі роздрібної мережі Walmart.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — це міжнародна компанія, що спеціалізується на розробці та виробництві продуктів для збалансованого харчування та здорового способу життя. Herbalife була заснована в Лос-Анджелесі у 1980 році й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах по всьому світу.

Широкий спектр продуктів для збалансованого харчування, контролю ваги та персонального догляду від компанії Herbalife мають у своїй основі передові наукові розробки в галузі дієтології, нутриціології та косметології. Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та правильно доглядати за собою, розробляючи високоякісні продукти, надаючи персональний сервіс освітніх послуг і створюючи атмосферу, яка надихає споживачів дотримуватися звичок здорового харчування, вести активний спосіб життя, грамотно й ефективно піклуватися про зовнішність.