Вход
Регистрация

Новости

22 Апреля 2016 г.

Із Herbalife учасники фітнес-конвенції Nike Women Weekend досягнуть кращих результатів

Компанія Herbalife спільно із зірками спорту розкриє перед учасниками одного з наймасовіших фітнес-заходів України...

Подробнее

22 Апреля 2016 г.

Як забезпечити красу та здоров'я шкіри навесні: поради косметолога

Косметолог міжнародного рівня й експерт Herbalife Юлія Левінсон підготувала до свята весни та краси п'ять порад з догляду за шкірою...

Подробнее

22 Апреля 2016 г.

Компанія Herbalife підсилює свою експертизу у сфері збалансованого харчування й охорони здоров'я

Лос-Анджелес, 4 лютого 2016 р. — Компанія Herbalife, експерт в області продуктів збалансованого...

Подробнее

22 Апреля 2016 г.

Herbalife і Nike розширюють співробітництво у справі популяризації активного способу життя в Україні

Після 10-кілометрової пробіжки центром Києва любителі бігу відновлювали сили за допомогою продуктів...

Подробнее

22 Апреля 2016 г.

Лінія HERBALIFE24 — у міжнародному списку безпечних продуктів спортивного харчування, що не містять допінгу

До Кельнського списку потрапляють лише ті продукти, які пройшли ретельну перевірку на...

Подробнее

22 Апреля 2016 г.

Україна обирає Herbalife: компанія отримала дві нагороди «Вибір року»

Herbalife перемогла у двох номінаціях престижного фестивалю-конкурсу «Вибір року — 2015»: «Дієтичні...

Подробнее

21 Августа 2013 г.

Пищевые волокна обеспечивают многочисленные преимущества для человеческого организма. Они очень полезны:
для сердца. Исследования показали, что потребление большого количества клетчатки, 5 порций фруктов...

Подробнее

22 Апреля 2016 г.

 

 

Herbalife і Nike розширюють співробітництво у справі популяризації активного способу життя в Україні

Після 10-кілометрової пробіжки центром Києва любителі бігу відновлювали сили за допомогою продуктів лінії HERBALIFE24.

У рамках офіційної співпраці з Nike+ Run Club компанія «Herbalife Україна» виступила партнером із харчування заходу Nike Flash Run. Пробіжка відбулася в рамках глобальної кампанії Get out here бренду Nike, яка закликає любителів фітнесу приділяти більше часу тренуванням на свіжому повітрі за будь-яких погодних умов. Компанія Herbalife залучила до заходу зірок українського спорту та забезпечила учасників спортивним харчуванням HERBALIFE24.

Nike Flash Run відбувся 26 листопада в Києві. Учасники заходу здійснили пробіжку на 5 і 10 км нічним містом, а потім відвідали вечірку по її завершенню. Фітнес-експерти Herbalife Олена Говорова, легенда української легкої атлетики, та Сергій Конюшок, чемпіон світу зі стронгмену, розповіли прихильникам бігу про нюанси збалансованого харчування для спортсменів і провели презентацію лінії HERBALIFE24. Після пробіжки учасники Nike Flash Run відновлювали свої сили за допомогою двох продуктів цієї лінійки спортивного харчування: протеїнового коктейлю «Формула 1 Спорт» і напою «Гідратація».

В одній порції «Формула 1 Спорт» міститься мінімум калорій і 18 грамів білка — матеріалу для відновлення м'язів, а також амінокислота L-глутамін, яка допомагає відновитися після навантажень. Гіпотонічний низькокалорійний напій «Гідратація» з електролітами та вітамінами групи В підтримує водно-сольовий баланс в організмі.

«Я справжній фанат бігу. Він не тільки підтримує мою форму — під час пробіжок я відпочиваю, відволікаюся від повсякденних проблем. Окрім того, біг допомагає мені боротися зі стресами та збагачує організм киснем. Погана погода, сніг або холод не привід відмовляти собі у пробіжці, тому я дуже рада взяти участь у заході, в якому ця ідея визнана найважливішою, — зазначила Олена Говорова. — Також я познайомила любителів бігу з продуктами спортивного харчування HERBALIFE24, які допомагають відновлюватися після тренувань і покращувати результати. Під час пробіжок я завжди п'ю напій «Гідратація».

«Herbalife Україна» вже кілька років співпрацює з компанією Nike у справі просування здорового способу життя в Україні. «Herbalife Україна» шість років поспіль виступає генеральним партнером фітнес-конвенції Nike в Україні, а у жовтні 2015-го оголосила про початок співпраці з клубами Nike+ Run Club і Nike+ Training Club. Ці клуби відкриті для всіх, хто хоче безкоштовно займатися спортом під керівництвом професійних тренерів.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — це міжнародна компанія, що спеціалізується на розробці та виробництві продуктів для збалансованого харчування та здорового способу життя. Herbalife була заснована в Лос-Анджелесі у 1980 році й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах по всьому світу.

Широкий спектр продуктів для збалансованого харчування, контролю ваги та персонального догляду від компанії Herbalife мають у своїй основі передові наукові розробки в галузі дієтології, нутриціології та косметології. Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та правильно доглядати за собою, розробляючи високоякісні продукти, надаючи персональний сервіс освітніх послуг і створюючи атмосферу, яка надихає споживачів дотримуватися звичок здорового харчування, вести активний спосіб життя, грамотно й ефективно піклуватися про зовнішність.