Вход
Регистрация

Новости

22 Апреля 2016 г.

Із Herbalife учасники фітнес-конвенції Nike Women Weekend досягнуть кращих результатів

Компанія Herbalife спільно із зірками спорту розкриє перед учасниками одного з наймасовіших фітнес-заходів України...

Подробнее

22 Апреля 2016 г.

Як забезпечити красу та здоров'я шкіри навесні: поради косметолога

Косметолог міжнародного рівня й експерт Herbalife Юлія Левінсон підготувала до свята весни та краси п'ять порад з догляду за шкірою...

Подробнее

22 Апреля 2016 г.

Компанія Herbalife підсилює свою експертизу у сфері збалансованого харчування й охорони здоров'я

Лос-Анджелес, 4 лютого 2016 р. — Компанія Herbalife, експерт в області продуктів збалансованого...

Подробнее

22 Апреля 2016 г.

Herbalife і Nike розширюють співробітництво у справі популяризації активного способу життя в Україні

Після 10-кілометрової пробіжки центром Києва любителі бігу відновлювали сили за допомогою продуктів...

Подробнее

22 Апреля 2016 г.

Лінія HERBALIFE24 — у міжнародному списку безпечних продуктів спортивного харчування, що не містять допінгу

До Кельнського списку потрапляють лише ті продукти, які пройшли ретельну перевірку на...

Подробнее

22 Апреля 2016 г.

Україна обирає Herbalife: компанія отримала дві нагороди «Вибір року»

Herbalife перемогла у двох номінаціях престижного фестивалю-конкурсу «Вибір року — 2015»: «Дієтичні...

Подробнее

21 Августа 2013 г.

Пищевые волокна обеспечивают многочисленные преимущества для человеческого организма. Они очень полезны:
для сердца. Исследования показали, что потребление большого количества клетчатки, 5 порций фруктов...

Подробнее

22 Апреля 2016 г.

 

 

Лінія HERBALIFE24 — у міжнародному списку безпечних продуктів спортивного харчування, що не містять допінгу

До Кельнського списку потрапляють лише ті продукти, які пройшли ретельну перевірку на заборонені для спортсменів речовини.

Збалансоване харчування спортсменів — наука, без якої неможливо досягати високих результатів у професійному спорті. Не дивно, що до спортивного харчування прикута пильна увага організацій, які борються з допінгом. Щоб уберегти спортсменів навіть від прихованого допінгу, існує так званий Кельнський список (Cologne List). Він представляє собою перелік дієтичних добавок і спортивного харчування, які були перевірені на відсутність допінг-речовин у Кельнській антидопінговій лабораторії (Німеччина) — однієї з найбільш авторитетних у світі професійного спорту. Продукти в Кельнському списку можуть безпечно використовуватися спортсменами, в тому числі під час змагань.

До того, щоб їхня продукція опинилася в Кельнському списку, прагнуть усі виробники спортивного харчування. І компанія Herbalife рада зазначити, що у цей список офіційно ввійшли продукти лінії спортивного харчування HERBALIFE24.

Підтримка спорту — частина глобальної стратегії Herbalife з просування здорового й активного способу життя, невід'ємна складова якого — збалансоване харчування. Компанія розробляє продукти спортивного харчування у співпраці з професійними спортсменами. Також Herbalife виступає партнером понад 100 команд і спортсменів по всьому світу, в тому числі й зірки світового футболу Кріштіану Роналду, олімпійських чемпіонів у різних дисциплінах, відомих футбольних клубів, серед яких ФК «Шахтар» (Україна). Компанія надає гравцям «Шахтаря» спортивне харчування HERBALIFE24, яке забезпечує організм футболістів усім необхідним до та після ігор і тренувань. Як зазначив начальник медичної служби ФК «Шахтар» Артур Глущенко, «продукти лінії HERBALIFE24 відповідають строгим вимогам професійних спортсменів. Вони є абсолютно збалансованими, насичені вітамінами, допомагають футболістам підготувати свій організм до інтенсивних фізичних навантажень, підвищити витривалість під час тренувань, отримати максимум продуктивності від свого організму та відновитися після навантажень, а також — що дуже важливо для гравців ФК «Шахтар» — безпечні та не містять заборонених допінгових компонентів».

Лінія HERBALIFE24 — це збалансоване харчування для спортсменів і фітнес-ентузіастів, яке дозволяє досягти кращої форми та високих результатів. До неї входять п'ять продуктів, розроблених з урахуванням особливих потреб організму до, під час і після тренувань. З продуктами HERBALIFE24 можна набагато ефективніше займатися тими видами спорту та фітнесу, які вам подобаються, а також легко скласти персональну програму в залежності від індивідуальних потреб і особистого плану тренувань.

У продуктах лінії HERBALIFE24 ретельно вирахувана кількість необхідних поживних речовин, вітамінів і мінералів. Компанія Herbalife також гарантує відсутність у них прихованого допінгу — будь-яких компонентів, заборонених Міжнародним олімпійським комітетом.

Про компанію Herbalife Ltd.

Herbalife — це міжнародна компанія, яка спеціалізується на розробці та виробництві продуктів для збалансованого харчування та здорового способу життя. Herbalife була заснована в Лос-Анджелесі у 1980 році й сьогодні працює більш ніж у 90 країнах по всьому світу.

Широкий спектр продуктів для збалансованого харчування, контролю ваги та персонального догляду від компанії Herbalife мають у своїй основі передові наукові розробки в галузі дієтології, нутриціології та косметології. Herbalife допомагає людям боротися із зайвою вагою та правильно доглядати за собою, розробляючи високоякісні продукти, надаючи персональний сервіс освітніх послуг і створюючи атмосферу, яка надихає споживачів дотримуватися звичок здорового харчування, вести активний спосіб життя, грамотно й ефективно піклуватися про зовнішність.